Eva Nahodilová

https://www.fler.cz/eva-n

Jmenuji se Eva Nahodilová, jsem ve středním věku a celý svůj  život ráda něco tvořím.  V poslední době se mi dostal do rukou drát a  začaly vznikat první srdíčka, šperky, obrázky….

S drátem pracuji spíše intuitivně, nežli osvědčenými technikami. Moje tvorba je spontání, hravá, každý kus je originál. Vše  co vytvářím mi přináší pocit radosti a uspokojení. prostě ráda dělám věci tak  trochu jinak.Určitě se tam promítají  všechny moje pocity, emoce….. Pokud i Vy něco takového v mé tvorbě pocítíte, uděláte mi radost , protože věřte mi, je v ní opravdu všechno ze mne – to pochopené, ale i to prozatím nepoznané. To , co se nedá moc popsat slovy a nelze o tom moc přemýšlet, protože je to ze srdce…..

V mé galeriinajdete převážně drátované věci – šperky, srdíčka, anděly, květiny…  Taky ráda dělám  obrazy,které vznikají kombinací mozaiky, použití reliefní pasty a samozřejmě drátu. Prostě relaxuji od jednoho k druhému.

A protože je Vás spousta šikovných a máte chuť si  „drátnout “ něco sami, tak jsem začala dělat  kurzy. Ráda za Vámi kamkoli přijedu – pokud budete mít zájem napište a domluvíme se co a jak.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *