Gháta ateliér

Na facebooku naleznete jako @atelierghata

Jana Halló

Žít svůj sen. Žít srdcem a ne rozumem.

Jana se roku 2011 rozhodla, že už bude dělat jen to, co jí baví. Začala vyrábět radosti pro ženy pod značkou Gháta. Roku 2017 jí inspiroval její syn Antonín k založení další značky, a tou je Papírový tyjátr. Jana jezdí jako prodejce po akcích, vede výtvarné dílny a sama si i své akce vytváří. Pro potěchu svou i svých přátel.

Práce se stala mým životem. Miluju svou zahradu. Je to místo, kde je prostě jen tady a teď.

Vždycky jsem měla představu toho, že budu kreslit a tvořit. Zkrátka žít ve svobodném duchu. Zprvu jsem nevěděla, jak to dokázat, ale pak přišlo období, kdy mi začalo být jasné, že sny se plní. Začala jsem vyrábět přáníčka, čepice, tašky a taštičky. Postupem času jsem k tomu přidala náušnice, brože, čelenky a vůbec vše, čím se ženy zdobí. Práce mě naprosto pohltila. Neznám nic krásnějšího, než vytvářet něco, co člověka při tvorbě samotné naplňuje a ještě to dělá radost ostatním.

Miluju také papír. Dlouho mi zrál v hlavě nápad, že bych mohla vyrábět z papíru hravé radosti pro děti. Začala jsem vytvářet vystřihovánky, omalovánky a mnohé jiné, co z papíru lze. Skrz lásku k přírodě jsem začala vyrábět i ekologické výrobky do domácnosti.

Tvořit, žít v radosti a srdcem, to je má cesta.

https://mujbylinkovydiar.cz/

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *