Hančiny dobroty Blatná

http://www.regionalni-znacky.cz/hančiny koláče

Koláče jsou pečeny v malé rodinné provozovně v Chlumu u Blatné. K pečení se snažíme používat ingredience, které pocházejí z našeho regionu nebo alespoň z oblasti jižních či západních Čech. Z Horažďovic odebíráme mouku certifikovanou značkou Šumava, vejce se snažíme nakupovat na místních farmářských trzích či od soukromých malododavatelů, máslo a ostatní produkty z mléka nakupujeme také od českých dodavatelů (Madeta, Mladá Boleslav). Ke zdobení a plnění používáme převážně náplně z Chelčic (Zeelandia).

Samotný postup výroby koláčů je postupem běžným, ingredience smí cháme a necháme odležet dle potřeby, z těsta pak odvažujeme různé množství na jednotlivé koláče, které jsou následně plněny tvarohem, mákem, povidly či jinými náplněmi mnohdy dle přání zákazníka. Zákazníci si u nás mohou objednat libovolné množství koláčů pro různé příležitosti, pečeme na svatby, hostiny, rauty a různé jiné příležitosti. 

V Blatné naleznete také naší prodejnu (Náměstí míru 209, 388 01, Blatná), do které čerstvé upečené koláče dovážíme každé ráno čerstvé a voňavé. “

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *